StofLand Vanilla 1.17+
IP | mc.stofland.cz:27001 | |
Verze | 1.17.1 | |
Webové stránky | http://stofland.cz/ | |
Více informací --> |
Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Zdravíme tě, chtěli bychom ti představit server založený dne 16.3. server s novější verzí 1.17.1, na způsob Majnru, máme zde dobrou, přátelskou a pomocí White-Listu uzavřenou komunitu, kterou se snažíme udržovat v dobrém duchu pomocí striktně nastavených pravidel, Vládne zde demokracie, tudíž i tvůj hlas se počítá a tak se můžeš podílet na vývoji našeho serveru. Dále u nás můžeš najít pár pluginů, které ty jako hráč nezpozoruješ, jsou tu hlavně kvůli bezpečnosti a plynulosti serveru. Máme zde také AT, nemusíš se ničeho bát, také hrají Survival stejně jako hráči, pouze mají dodatečné práva, které pomáhají při zákroku proti hackerům, toxickým lidem a dalším, kteří využívají podpůrné programy. Dále u nás najdeš Kvalitně zpracovaný Discord, což je pro náš server základem, je na něm potřeba vyplnit přihlášku, která nám o tobě řekne, zda máš přehled v našich pravidlech. Nabídneme ti Kvalitu z technické stránky serveru, 24/7 běh, stabilita a hlavně plynulost. Každým dnem se snažíme server vylepšovat, a přizpůsobovat komunitě. Nejsme server na týden, bereme to zde opravdu vážně, tudíž doufáme že i Ty to chceš brát vážně. Server můžeš i finančně podpořit, a to zakoupením hodnosti VIP, nemá žádné extra výhody proti hráčům, není PayToWin, tudíž neovlivní nijak Vanillu samotnou, a tak se nemáš čeho obávat, více informací o něm najdeš na našem Discordu.
🤔 Co by jsi měl/a na našem serveru vědět?
- Přidat si na naší DynMapu 1x Marker pomocí /dmarker add Nick
- Jít na draka je komunitní akce, pokud jsi ho nevyvolal ty, tak se musí datum dohodnout.
- Pokud chceš draka vyvolat, varuj o tom členy AT a ostatní hráče.
- Dbej na pravidla, vždy se vše může dohledat či najít, a budeš potrestán.
- Nestavěj u někoho v těsné blízkosti, ber ohledy na ostatní hráče.
- Nikomu nesděluj své heslo, za ztrátu a zneužití tvého účtu nijak neručíme.
- Křivé obvinění hráče se zde trestá, neobviňuj dokud nemáš důkazy.
- Stavěj minimálně 1000 bloků od města (Spawnu)
- Za žádnou cenu nezkoušej využívat podpůrný programy, máme kvalitní, placený AC, který tě dokáže velmi jednoduše odhalit.
⚙ Optimalizace našeho serveru
Náš server je optimalizován, a to z důvodu vyššího počtu hráčů a lepší ekonomice. Bohužel verze 1.17 není dobře optimalizovaná, a tak se na základní konfiguraci nemůže na server dostavit ani 15 hráčů aniž by serverové TPS klesly. Hosting máme silný, tudíž zde chyba není. A tak jsme se museli uchýlit k omezení spawnu mobů o 70% níže. Nikoliv vzdálenost spawnu, tudíž farmy stále fungují, jen nejsou tak moc efektivní jako v singleplayeru. A tak jsme tím zlepšili i ekonomiku toho, že si každý váží toho co má, a nestojí to v každém shopu 1 diamant. Tak prosíme hráče, kteří jsou tímto pobouřeni, aby byli tolerantní. Jelikož mi bohužel v tuto dobu nemůžeme udělat nic lepšího, co by server udrželo stabilním, a zároveň hratelným. Děkujeme.
📌 Informace a Odkazy
IP Vanilla : vanilla.stofland.cz / mc.stofland.cz / play.stofland.cz
WEB : stofland.cz/
